BC - Osiedle Migdalskie - Kotarz - Grabowa - zjazd do Brennej przez Stary Groń i Horzelicę - podjazd żółtym szlakiem na Przełęcz Karkoszczonkę - zjazd do centrum Szczyrku - BC;
Długość: 27 km
Trudność: średnia
Czas: 3 godz. bez postoju
Mapa: wgrana do urządzenia
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgadzam się