Zadzwoń +48 501 078 564
Zadzwoń +48 501 078 564
Prośba o kontakt

Przewodnik

Wycieczki z przewodnikiem

Nasza wypożyczalnia organizuje wycieczki z przewodnikiem na rowerach e-MTB FULL dla grup od 4 do 10 osób. Wycieczki są organizowane w każdy weekend (terminy w tygodniu do ustalenia). Przewodnik dostosowuje trasy do indywidualnych preferencji. Organizujemy wycieczki zarówno na terenie Szczyrku, jak i wyjazdy do okolicznych miejscowości, na przykład Brennej i Lipowej. Podczas dokonywania rezerwacji prosimy o informację, co chcieliby Państwo zobaczyć lub zwiedzić. Możliwy jest również wybór tras proponowanych na naszej stronie w zakładce TRASY.

Nasz przewodnik to doświadczony rowerzysta, znający zarówno popularne, rekreacyjne trasy, jak i nieuczęszczane szlaki, które dostarczą sporej dawki adrenaliny. Po drodze zaprezentuje Państwu szczyty Beskidu Śląskiego oraz Żywieckiego, a przed rozpoczęciem wycieczki udzieli krótkiego instruktażu obsługi roweru i omówi zasady bezpieczeństwa na trasie. Czas trwania wyprawy to około 5-6 godzin. Koszt wynajęcia przewodnika to 250 zł od grupy. Najbardziej malownicze punkty trasy zostaną uwiecznione na pamiątkowych zdjęciach.

WYCIECZKA NR 1

Czyrna - Jaworzyna - Hala Skrzyczeńska - Skrzyczne - Kościelec - Źródło Malinki - Przełęcz Salmopoloska - Kotarz - Solisko - Czyrna

  • Długość: 32 km
  • Trudność: średniotrudna
  • Czas: 4 godz. bez postoju
  • Mapa: trasa dostępna z przwodnikiem

Piękna, momentami trudna trasa, jest przeznaczona dla  rowerzystów o dobrej kondycji fizycznej. Zdecydowana większość trasy prowadzi drogami leśnymi, mało uczęszczanymi przez turystów. Po drodze dużo malowniczych punktów widokowych.